Looduskosmeetika, mineraalkosmeetika, loodustooted

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

ILUMESS ILU SÕNUM 2012 KUTSED (25.09.2012)   

Sel aastal oleme esindatud ilumessil Ilu Sõnum 2012. Seoses sellega loosime kõigi Facebook'is antud info jagajate vahel välja ühe õnneliku, kes saab 2 tasuta piletit messile. Kes aga fortuuna tahtel kutset ei saa, saab soodusflaieri printida siit.

Lisaks 5 kiiremat, kes tellivad meie e-poest 50 või enama euro eest tooteid (ei sisalda kohaletoimetamiskulu), saavad samuti tasuta kutse. 

 

  

 

UUED LILY LOLO TOOTED (16.09.2012)

Lily Lolo tootevalikusse on lisandunud mõningad uued tooted: kauaoodatud ripsmetušš, huulepulgad ning uued sügisesed toonid lauvärvides, põsepunades ja huuleläigetes.

 

 

 

TERE KOOL! (03.09.2012) 

Põhimõtteliselt ongi suvi läbi ning nagu alati, tundub, et suve pole sel aastal eriti olnudki. Paljudel läksid lapsed esimese koolipäeva aktusele juba nädalavahetusel, osadel aga täna. Seetõttu teemegi lohutuseks sel nädalal ühe sooduskampaania ning kõiki tooteid on võimalik soetada 10% soodsamalt. 

 

Soodustus kehtib ajavahemikul 03.-09.09.12 esitatud tellimustele, kirjutades kupongi väljale TEREKOOL, ning tellimuse eest peab

olema tasutud hiljemalt 10. septembri õhtuks. Soodustus ei laiene kohaletoimetamiskulule. 

 

 

 

 

 

  

 

NÄDALASOODUSTUS (10.09.2012)  

Kõik, kes tellivad ajavahemikul 10.-16.09.12 Lily Lolo tooteid  40 euro või rohkem eest, saavad kingituseks Baby Buki Brush'i.

 

 

 

 

 

 

JOOGAFESTIVAL (20.07.12)

Sel laupäeval, 21. juulil, võite meid leida Joogafestivali Bazaaril. Üritus toimub Haapsalu linnusehoovis, Bazaarile sissepääs tasuta.

Kogu tootevalikut me kaasa ei võta ning kui keegi Teist on ka sinna tulemas ja omab kindlat ostusoovi, siis palume tänase päeva jooksul

teada anda.

 

 

  

 


Lehekülg 5 / 15

KAUBAGRUPID


Kõik tooted


Laiendatud otsing

Unustasin parooli
Kasutajanimi ununes
Sul pole veel kasutajakontot? Registreeru

KAUBAMÄRGID
Page Name Facebook'is

HETKEL LEHEL

Saidil on 36 külalist 


PANGAD