Looduskosmeetika, mineraalkosmeetika, loodustooted

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

SUVINE SOODUSTUS (09.07.2011) 

Otsustasime oma klientidele teha ühe suvise soodustuse! Kõik tellimused, mis on vormistatud ajavahemikul 11.-17. juulil ning tasutud hiljemalt 19. juuli lõunaks, väljastatakse Teile ilma transpordikuluta (välja arvatud kullerteenus). Pakkumine ei kehti hulgiostjatele.

Lisaks infoks, et 15.-17. juulil pakkide väljastamist ei toimu.

 

 

LOODUSLIK SÄÄSE- JA PUUGITÕRJEVAHEND (21.06.2011) 

Müügile on tulnud kodumaiselt tootjalt 100% looduslike koostisosadega sääse- ja puugitõrjevahend STOP. Tooted on saadaval kahes suuruses: 30ml ja 100ml. Antud toodet kasutab ning soovitab ka tuntud zooloog Aleksei Turovski.

 

 

VEEBIPOE AADRESS (10.06.2011)   

Alates tänasest on meie veebipoe aadressi kirjutamine tunduvalt lihtsam. Piisab kui trükite ROHE.EE ning oletegi koheselt suunatud meie e-poodi.

 

KOOKOSÕLI (14.06.2011)    

Juhime tähelepanu sellele, et toiduainete kategooria alt leiate külmpressitud ja rafineerimata kookosõli, mida võib kasutada nii küpsetamiseks kui ka naha ja juuste hoolduseks. PS kes on küpsetanud pannkooke kookosõliga, see teistmoodi enam ei tahagi! :)

 

 

 

UUED TOOTED NATURALOE'lt (11.05.2011)    

Meil on hea meel teatada, et esindame Eestis Prantsusmaa firmat NaturAloe. Kõik nende tooted on 100% looduslikud ning sisaldavad olulise komponendina puhast aaloe lehemahla. Kõik tooted on ka Ecocert'i poolt sertifitseeritud Cosmebio sildi all.

 

 


Lehekülg 11 / 15

KAUBAGRUPID


Kõik tooted


Laiendatud otsing

Unustasin parooli
Kasutajanimi ununes
Sul pole veel kasutajakontot? Registreeru

KAUBAMÄRGID
Page Name Facebook'is

HETKEL LEHEL

Saidil on 17 külalist 


PANGAD