Looduskosmeetika, mineraalkosmeetika, loodustooted

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

UUS TOODE LILY LOLO'LT (21.02.2011)   

Lily Lolo aluspuudrite kollektsiooni on lisandunud uus toon China Dollmis jääb oma heleduselt Porcelain ja Blondie vahele. Talvekuudel oleme me kõik heledama nahaga ning professionaalsed meigikunstnikud soovitavad kasutada isegi toon  heledamat aluspuudrit, et jumestus ei muutuks oranžikaks.

 

 

 China Doll sobib suurepäraselt neile, kes kasutavad suvekuudel aluspuudrit Blondie või kel meeldib omavahel segada Porcelain’i ja Blondie’t. Või ka neile, kes talvekuudel kasutavad Porcelain’i, võib see suurepäraselt sobida soojematel suvekuudel. 

 

MEIE TOOTED KAUNIS24.EE FACEBOOK'I SÕBRAMÄNGUS (01.02.2011)  

Hakates Kaunis24.ee Facebook'i lehe fänniks, saate osa võtta suurest sõbramängust, kus on esindatud ka meie tooted: Akamuti kehaõli saarelilledega ning  Lily Lolo mineraalkosmeetika komplekt Be Dazzled.

 

 

HEAD UUT AASTAT! (01.01.2011) 

Soovime kõigile, et uus aasta tuleks kõigile parem ning huvitavam! Alates tänasest kehtib ka uus raha ning seoses eurole üleminekuga võib meie e-poe kasutamisel esineda tõrkeid 1. ja 2. jaanuaril 2011.

 

 

SAABUVA SÕBRAKUU PAKKUMINE (30.01.2011)  

Sel nädalal on meil olnud probleeme e-poega ning nüüd tundub, et enam-vähem on kõik andmed taastatud. Kui Teil tekib mingeid tõrkeid e-poe kasutamisel, palume kindlasti teada anda! 

 

Seoses nende ebameeldivustega ning saabuva sõbrakuu puhul, on Teil võimalik ajavahemikul 01.-07. veebruar sooritada ostusid 5% soodsamalt. Selleks sisestage kupongi väljale kood SOBER0211.

 

Infoks, et järgmisel nädalal on loodetavasti kohal ka laost puuduvad Akamuti tooted.  

 

 

 

 

 

 

SOOVIME KÕIGILE MEIE KLIENTIDELE RAHULIKKE JA ILUSAID JÕULE! (23.12.2010) 

Pühade ajal me e-poodi kinni ei pane ning kaupade väljastamine toimub tavapäraselt, kuid kohaletoimetamine sõltub Smartposti ja Eesti Posti töökorraldusest.

 

 


Lehekülg 13 / 15

KAUBAGRUPID


Kõik tooted


Laiendatud otsing

Unustasin parooli
Kasutajanimi ununes
Sul pole veel kasutajakontot? Registreeru

KAUBAMÄRGID
Page Name Facebook'is

HETKEL LEHEL

Saidil on 37 külalist 


PANGAD