Looduskosmeetika, mineraalkosmeetika, loodustooted

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

BRÄNDID

Päritolumaa: Suurbritannia (UK)

Akamuti nahahooldustooted on 100% looduslikud, orgaanilised ja eetilised. Ükski toode ei sisalda säilitusaineid ega kemikaale ning neid ei ole testitud loomadel. Toodete koostisosad on suures osas saadud õiglase kaubanduse kaudu ning otse tootjatelt, et parandada nende elukvaliteeti ja kindlustada ellujäämine haavatavates kogukondades üle kogu maailma.

Kõik tooted on käsitsi valmistatud ning valikus on eksootilised kehavõid, taastavad näohooldusvahendid, kreemid ja orgaanilised seebid, külmpressitud puuõlid, imikuhooldusvahendid jne. Sobilikud taimetoitlastele. Hellita oma nahka võiste segudega, mis hoiavad Su naha särava ja kaunina!

Päritolumaa: Kanada

1970-ndatel Jinous Nouri, kes on oma ametilt keemik, ei soovinud, et tema tütred kasutaksid oma nahal keemilisi ja kunstlikke aineid. Seega otsustas ta, et tema karvaeemaldustooted peavad olema 100% looduslikud, sisaldades vaid suhkrut, sidrunimahla, teepuud, vett ja kummelit. 1990. aastal otsustas Jinous oma tooted turustada ning 1992 loodigi ettevõte nimega Stick With Us.

Moom toodetes on kasutatud ainult kõrgekvaliteedilisi koostisosasid ning neid ei ole testitud loomadel. Moom tooted ei kahjusta nahka ning neile on lisatud eeterlikke õlisid, mis lisaks karvaeemaldusele ka hooldavad nahka, muutes naha pehmeks ja tervemaks. Toodetes on saavutatud vaha täpne kleepuvuse tase, mis muudab karvade eemaldamise valutumaks. Nahk on karvavaba ja siidine kuni 8 nädalat. 

 

 

 

KAUBAGRUPID


Kõik tooted


Laiendatud otsing

Unustasin parooli
Kasutajanimi ununes
Sul pole veel kasutajakontot? Registreeru

KAUBAMÄRGID
Page Name Facebook'is

HETKEL LEHEL

Saidil on 21 külalist 


PANGAD