Looduskosmeetika, mineraalkosmeetika, loodustooted

  • Suurenda kirja suurust
  • Vaikimisi kirja suurus
  • Vähenda kirja suurust

MEIE TOOTED

Viimastel aastatel on kasvanud inimeste teadlikkus, kuidas säästa loodust ning elada tervislikumalt. Me loodame, et pakkudes oma tooteid suudame anda ka omapoolse panuse!

Propageerides orgaanilist elustiili, soovime Teile pakkuda ainult kvaliteetseid ja 100% looduslikke tooteid. Kõik tooted oleme ise järele proovinud ning võime neid Teile julgelt soovitada.

Oma e-poes üritame hoida võimalikult suurt ja mitmekesist toodete valikut. Hetkel on küll meie poes 2 kaubamärki, kuid varsti lisandub neid veelgi. Ka Teiepoolsed soovitused on oodatud!

Kauba saatmisel me taaskasutame kõik sissetulnud pakendid ning paluks mitte pahaks panna, kui Teile saabunud pakendil on mittevajalik info või ei näe ta kõige uuem välja.

 

Meie tooted on jaotatud järgmistesse kategooriatesse:

ILUTOOTED – siit leiate endale ja kogu perele vahendeid nahahoolduseks pealaest jalatallani, juuste hoolduseks jne. Kõik tooted on looduslikud, orgaanilised ning neid tooteid ei ole testitud loomadel.

Toodete valikul on hoolikalt uuritud nende koostist ning ükski meie kosmeetikatoode ei sisalda SLS (Sodium Lauryl Sulfate), parabeene, petrokemikaale, sünteetilisi värv- ja lõhnaaineid, propylene glycol’i ja muid kahjulikke aineid. Kui Te ei soovi neid aineid suu kaudu manustada, miks siis määrida oma kehale? On ju teada, et umbes 60% tarbitud nahahooldusvahenditest imendub vereringesse ning kõik ladestuvad kahjulikud ained võivad tekitada erinevaid terviseprobleeme.

 

BEEBIKAUBAD – tulekul on klaasist lutipudelid ning teiste toodete osas läbirääkimised on veel pooleli.

 

Meie tooteid tarbides näitate hoolivust keskkonna, loomade ja eelkõige enda suhtes!

 

 

KAUBAGRUPID


Kõik tooted


Laiendatud otsing

Unustasin parooli
Kasutajanimi ununes
Sul pole veel kasutajakontot? Registreeru

KAUBAMÄRGID
Page Name Facebook'is

HETKEL LEHEL

Saidil on 27 külalist 


PANGAD